Привітання з Днем підприємця!

Дата: 06.09.2020 11:27

Шановні підприємці !

Уже  традиційно  у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій  державі  відзначається  День підприємця.  Запровадження  цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі,  яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки  підприємництво і приватна ініціатива.

Шановні підприємці !  У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Нехай  кожна  започаткована  справа буде вдалою і успішною.

Бажаю  Вам  завжди  знаходитись  у потоці  рівномірного  і головне – поступового  зростання  обсягів  виробництва  та реалізації  товарів  і послуг, а також  постійного  збільшення надходжень та прибутків!

Бажаю  Вам  міцного  здоров'я,  та нескінченної  ділової  енергії для  втілення  нових  проектів!

Зі святом Вас, шановні  підприємці ! Миру, добробуту, злагоди Вам і Вашим родинам, нових  успіхів та здобутків,  здійснення всіх мрій і задумів.

З повагою сільський голова                                  Т.Девко