Привітання з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 12.09.2020 06:48

Шановні працівники фізичної культури,

вчителі, тренери,  спортсмени,

шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної  культури і спорту!

Відомо, що заняття фізкультурою  загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають  розвивати  такі  якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття  товариства, благородство.

Переконаний, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового  настрою й оптимізму. Отож  немає жодного сумніву, що лише здоровий  спосіб  життя  сприяє здійсненню  багатьох  добрих  справ, подальшому  розвитку найкращих  традицій  рідного  краю . Нехай для кожного з вас фізкультура і спорт  стануть  союзниками, принесуть  радість  і енергію, відчуття  вічної  молодості.

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості  та перемог! Нехай щастить  усім, хто присвятив  своє  життя спорту, популяризації  та розвитку  сфери  фізичної  культури.

З повагою сільський голова                             Т.Девко