Бібліофреш «Сучасні українські письменники – дітям»

Дата: 17.09.2020 15:22

Останнім часом в Україні видається велика кількість прекрасних дитячих книг, які тільки й чекають свого часу, щоб порадувати юних читачів. На літературному горизонті з'явилося багато нових і цікавих письменників, які пишуть для дітей.

Нинішня шкільна програма з української літератури у 7-му класі передбачає тему «Сучасна дитяча українська література». Для кращого засвоєння навчального матеріалу, читачі-учні 7 класу місцевої школи разом із класним керівником, вчителем української мови та літератури Крицькою О.О. відвідали Публічну бібліотеку села Єрківці, де для них був проведений бібліофреш (бібліографічний огляд книжкових новинок) «Сучасні українські письменники – дітям».

Юні відвідувачі ознайомилися з творчістю Сашка Дерманського, Лесі Воронини, Ярослава Яріша, Андрія Кокотюхи, Наталії Щерби, Зірки Мензатюк та отримали в користування книги з бібліотечного фонду.

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрковці