Привітання з 18-річчям

Дата: 18.09.2020 14:08

18 вересня своє повноліття святкує житель села Ковалин Шинкар Михайло Володимирович.

Михайло – хлопчик особливий. Він життєрадісний, товариський і надзвичайно сильний духом. Не зважаючи на обмежені фізичні можливості, дитина соціалізована і самостійна, має інтереси та захоплення. Завдяки підтримці і турботі родини Михайло завершив навчання у школі та втілив свою мрію – розпочав освіту за спеціальністю.

У цей святковий день до хлопчика завітали сільський голова Девко Т.П. та спеціаліст з соціальної роботи Фещенко Н.М. Сільський голова від імені громади побажав імениннику міцного здоров’я, бадьорості й оптимізму, успіхів у всіх починаннях та презентував новенький сучасний планшет, який стане невід’ємним щоденним помічником у здобутті професійної освіти та розширить можливості для саморозвитку.