Привітання з Днем усиновлення.

Дата: 30.09.2020 08:57

В останні роки в Україні склалася добра традиція 30 вересня відзначати День усиновлення – свято радості дітей, які знайшли щастя в люблячих і турботливих родинах, та свято вдячності сімям, котрі взяли на себе відповідальність за маленькі життя.

Дорогі опікуни, піклувальники, прийомні батьки та усиновителі!

Низький уклін Вам та щирі слова подяки за Ваш мудрий і сміливий вчинок, за небайдужість до дитячих доль, щоденну кропітку працю та недоспані ночі. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найголовніше – щастя мати родину, відчувати материнське тепло і міцне батьківське плече та врятували її від самотності.

Нехай у Ваших домівках панують затишок, любов та достаток, нехайзавжди лунаєдитячий сміх. Хай зростають щасливими Ваші діти, а посіяні Вами зерна добра й любові проростуть у дитячих душах пишним цвітом вдячності. Здоровя Вам, добра, миру та благополуччя.

З повагою сільський голова                               Т.Девко