Яскраві сторінки життя Публічної бібліотеки села Єрківці

Дата: 30.09.2020 09:06

30 вересня – у день великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек.

В нашому розумінні бібліотека – це колекція книг або приміщення, де зберігаються книги. Насправді ж книгозбірня має дещо глибше значення, особливо в сільській місцевості.

Тут часом неможливо зберігати тишину, адже це місце для зустрічей та спілкування, для перегляду мультиків та відеороликів. В сільській бібліотеці можна робити селфі, валятися на дивані, співати, декламувати вірші, роздрукувати розмальовки і тут же або вдома їх розмалювати. Можна заколисати раритетну ляльку-мотанку, можна і на машині по книгозбірні проїхатись.

Хочеш написати доповідь, реферат, проект чи книжку вибрати до душі – бібліотека завжди до послуг.

Віриться, що сільська бібліотека є тим місцем, де кожен знайде собі затишок і відкриє для себе новий світ.

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрковці