Привітання з Міжнародним днем людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2020 13:36

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям  за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів, активного довголіття!

З повагою сільський голова                                       Т.Девко