Привітання з Днем територіальної оборони України!

Дата: 04.10.2020 08:06

Шановні бійці територіальної оборони! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Висловлюю  Вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і щасливого майбутнього.

Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожен може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

Від усього серця зичу Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, звершення усіх Ваших сподівань та натхненної віри у себе, у світле майбутнє нащадків.

Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі!

З повагою  голова  Дівичківської сільської ради                           Т. Девко