Відбулося засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради

Дата: 07.10.2020 10:44

06 жовтня 2020 року відбулося  чергове засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради під головуванням сільського  голови Тимофія Девка на якому було розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому заслухали начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення щодо  підготовки та  відзначення на території Дівичківської сільської ради Дня захисника України та затвердили відповідні заходи.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також були питання про проведення всеукраїнської акції з благоустрою « За чисте довкілля» та День благоустрою на території населених пунктів Дівичківської сільської ради, звіт про виконання сільського бюджету  за 9 місяців ,  надання одноразової адресної грошової допомоги жителям громади.

Загалом, під час пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, з яких прийняли відповідні рішення.