Осінні канікули

Дата: 13.10.2020 15:54

За рекомендаціями Державної комісії ТЕБ та НС, Міністерства освіти і науки України (лист МОН України від 12.10.2020 № 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19»), за рішенням педагогічних рад закладів загальної середньої освіти, з 15 по 30 жовтня 2020 року для учнів оголошено канікули. Заклади дошкільної освіти продовжують працювати з дотриманням протиепідемічних вимог.

Ковалинське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» за рішенням комісії ТЕБ та НС Дівичківської сільської ради (Протокол № 39 від 12.10.2020 р.)з 13 по 26 жовтня 2020 року на самоізоляції. Заклад дошкільної освіти відновить роботу 27.10.2020 року.

Будьте здорові! Бережіть себе!