21 жовтня 2020 року відбулася тридцять друга позачергова сесія Дівичківської  сільської ради.

Дата: 22.10.2020 09:00

21 жовтня 2020 року відбулася остання  сесія VII скликання  Дівичківської  сільської ради. В роботі  32-ї сесії сільської ради, яку провів сільський  голова ради Тимофій Девко, взяли участь депутати громади,  начальники відділів та структурних підрозділів сільської ради.

Свою роботу сесія розпочала   із  затвердження  звіту  про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2020 року. Були розглянуті звіти виконання фінансового плану КНП «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» та  КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської  сільської ради»  за 9 місяців поточного року .Також на сесії сільської ради депутати прийняли та внесли необхідні зміни до  Програм сільської ради

Загалом розглянуто і прийнято рішення по найбільш важливим питанням діяльності сільської ради.

В цілому засідання пройшло в  діловій, конструктивній атмосфері.

Сільський голова подякував депутатам сільської ради  за спільну плідну працю упродовж всієї каденції. Побажав всім миру, міцного здоров'я, терпіння, наснаги, перемог у виборчих перегонах.