У бібліотеці села Дівички діє книжковий перегляд літератури під назвою «В книжковій пам`яті миттєвості війни» до Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2020 14:36

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників, який було встановлено з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

У бібліотеці села Дівички організовано книжковий перегляд «В книжковій пам`яті миттєвості вйни». До уваги читачів представлено літературу в якій міститься інформація про перебіг подій в Україні під час Другої світової війни, спогади ветеранів, біографічні матеріали про бойовий і трудовий шлях фронтовиків, партизанів, підпільників.

Підготувала завідуюча бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.