Привітання з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 15.11.2020 12:02

Шановні працівники сільського господарства

прийміть найщиріші вітання з нагоди

вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме Ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай Ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Хай щедро родять ниви під мирним небом нашого краю, а у Ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я!

З повагою голова

Дівичківської сільської ради                             Олександр Слюсар