Сьогодні світ відзначає Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Дата: 25.11.2020 13:40

Від 2001 року Україна щорічно долучається до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада до 10 грудня.

Основною метою акції є підвищення обізнаності населення, привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, запобігання жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Останніми роками у Дівичківській сільській раді впроваджено низку проектів з даної тематики, метою яких є інформування населення та формування нетерпимого ставлення до насильства. Нині спільно з Громадською жіночою організацією «Надія» реалізується проект «Безпека жінки безпека громади», спрямований на захист прав і можливостей жінок різних вікових категорій.

Шановні мешканці громади!

Пам’ятайте, що побої і знущання в родині не повинні бути щоденною реальністю. Не можна мовчати й миритися з насильством, адже воно зазвичай призводить до сумних наслідків. Якщо Вам стало відомо про факти домашнього насильства, повідомте своєчасно правоохоронні органи або Службу у справах дітей та сімї.

Безкоштовну анонімну допомогу можна також отримати, зателефонувавши на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства:

0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) або 116 123 (з мобільного)

Не будьте байдужими до власного життя та до життя людей, які Вас оточують.