У бібліотеці села Дівички організовано перегляд літератури до Дня святого Миколая з використанням творчих робіт читачів
19 грудня віруючі традиційно вшановують пам'ять Миколи Чудотворця.
Микола Чудотворець народився до нашої ери у Візантії. Батьки виховували його в церковній вірі. За переказами звершив багато чудес.
Він врятував від смерті трьох воєначальників, яких обмовили, воскресив загиблого в шторм моряка, а також врятував рідне місто від страшного голоду. Його шанують як захисника моряків, мандрівників, сиріт і водіїв, святий Миколай допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей , студентів, моряків, торговців.
За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться у святого бути милосердними. В пам'ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.
У бібліотеці села Дівички організовано перегляд літератури «Дивосвіт зимових свят» з використанням творчих робіт наших юних читачів.
Підготувала завідувач бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.