Робоча зустріч ГС "А21 Україна" - проект МОМ "Протидія торгівлі людьми"

Дата: 18.12.2020 14:39

17 грудня 2020 року Громадська спілка «А21 Україна», як Координатор проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми, в умовах децентралізації» ініціювала проведення робочої зустрічі з зацікавленими представниками у протидії торгівлі людьми з різних структурних підрозділів та закладів освіти Дівичківської об’єднаної територіальної громади.

У ході робочої зустрічі, яку провели представники ГС «А21 Україна» Катерина Яковенко та Валерія Павлюк, учасники обговорили актуальність проблеми торгівлі людьми в громаді, ознайомились з відповідним законодавством України, процедурою надання статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми, порядком взаємодії державних структур, правоохоронних органів, соціальних служб та громадських організацій у наданні максимально ефективної допомоги постраждалим. Наголосили на можливості формування мультидисциплінарної групи в рамках виконання національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, налагодженні міжвідомчої співпраці у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями та важливості проведення інформаційних превентивних заходів щодо попередження злочинів торгівлі людьми серед молодого покоління громади.