РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "УКРАЇНСЬКА СВІТЛИЦЯ"

Дата: 22.12.2020 15:28

У липні 2020 року Благодійний фонд «МХП - Громаді» оголосив конкурс між населеними пунктами, де розташовуються виробничі потужності СТОВ «Старинська птахофабрика», участь у ньому взяла й Дівичківська сільська рада.

Для участі в конкурсі була підготовлена заявка щодо благодійної допомоги для села Єрківець (на території цього села знаходяться будівлі фабрики), а саме виділення коштів для створення культурно-інформаційного центру «Українська світлиця» на базі Публічної бібліотеки.

Упровадження проекту почалося у вересні 2020 року. Саме на ремонт приміщення бібліотеки було виділено з Благодійного фонду «МХП - Громаді» - 50 тис. грн.. Бюджет проекту передбачав заміну вікон на металопластикові – 38 тис.604 грн., стільці офісні 20 шт. – 9 тис.480 грн. та закупівлю інформаційного стенду – 1 тис.916 грн.

Проект передбачав співфінансування із сільським бюджетом, а отже на ремонт було передбачено 50 тис.грн.

Наразі, усі кошти виділені Благодійним фондом вже реалізовані. Що ж стосується частки місцевого бюджету, то із 50 тис. використано лише 15 997 тис.грн., за які було зроблено відкоси на вікнах.

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар побував у приміщенні Єрківецької бібліотеки, перевірив якість виконаних робіт, обговорив із завідувачкою закладу Ольгою Шульгою плани щодо розвитку та популяризації бібліотечної справи серед населення, а також поцікавився потребами матеріально-технічного забезпечення установи.

Усі інші заплановані ремонтні роботи продовжаться на початку 2021 року. Після завершення ж проекту «Українська світлиця» відбудеться урочисте відкриття вже оновленого приміщення Єрківецької публічної бібліотеки.