День пам’яті «кіборгів», захисників Донецького аеропорту

Дата: 16.01.2021 12:22

Сьогодні в Україні – День пам’яті кіборгів, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України.

16 січня, за ініціативи самих кіборгів, у різних містах України вшановується День пам’яті захисників Донецького аеропорту та усіх загиблих воїнів.

В обороні цього об’єкта брали участь не тільки воїни, але і медики з волонтерами, що надавали допомогу та підтримку українським бійцям. Тому пам’ять присвячена усім, хто стояв за Україну в ті дні.

Загальне число військових, що були залучені до операцій в аеропорту, встановити важко, проте точно відома кількість загиблих: 100 воїнів, у тому числі 4 зниклих безвісти. Крім загиблих, є дані про 290—305 поранених під час боїв.

Тож, пам’ятаймо, про героїзм наших земляків, які ціною власного здоров’я та життя захищали суверенітет і цілісність українських земель!

Пам’ятаємо!

«Кіборги вистояли, не встояв бетон»!

Голова Дівичківської громади                                                         Олександр Слюсар