Відбулося перше засідання виконкому в 2021 році

Дата: 19.01.2021 13:43

Сьогодні відбулося 1 засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради у 2021 році.

Участь у засідання взяло дев’ять його членів із десяти. Провів засідання голова Дівичківської громади Олександр Слюсар.

На розгляд членів виконкому були винесені наступні питання:

«Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ЛАН ТРЕЙС» на доступ до елементів інфраструктури об’єкта будівництва, будівлі шкільної котельні по вул.. Шкільна, № 2, с. Ковалин», «Про надання містобудівних умов та обмежень на ремонтно-будівельні роботи та реконструкцію КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради», «Про  розподіл функціональних обов’язків між сільським головою,  секретарем сільської ради, заступником сільського голови, та керуючим справами (секретарем) виконкому», «Про створення Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, затвердження його положення та складу», «Про внесення змін до складу  органу  приватизації житлового фонду Дівичківської сільської ради».

Окрім питань з основної діяльності були також розглянути питання будівництва та архітектури і опіки та піклування.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.