A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Військова частина А0409 запрошує безробітних Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості на службу за контрактом

Дата: 22.01.2021 09:27
Кількість переглядів: 1072

Фото без опису

    18 січня 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центрузайнятості відбулася презентація  Військової частини А0409 30 окремої механізованої бригади.

Старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки сержант Юрій Овдій та представник Військової частини А0409 30 окремої механізованої бригади молодший сержант Роман Шаповал ознайомили присутніх з переліком вакантних посад, які на сьогодні потребують укомплектування, зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, вимогами до кандидатів, умовами праці,  розміром грошового забезпечення, графіком роботи та соціальним пакетом.

Учасники заходу цікавились деталями прийому на службутамали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб.№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95

 

 

 

                                                 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора