Встановлено тарифи для населення Дівичківської громади на вивезення твердих побутових відходів.

Дата: 27.01.2021 13:46

Відповідно до листа КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» було винесено на засідання виконавчого комітету та прийнято рішення «Про встановлення для КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» тарифів на поводження з твердими побутовими відходами на території Дівичківської сільської ради».

У рішенні, прийнятого 25 січня 2021 року, встановлюються наступні тарифи для населення громади:

1. Для будинків і квартир, в яких проживає 1-2 особи – 10 грн. за місяць (окрім будинків та квартир військового містечка в с. Дівички);
  2. Для будинків та квартир, в яких проживає 3 і більше осіб – 20 грн. за місяць (окрім будинків та квартир військового містечка в с. Дівички);
  3. Для підприємств установ та організацій, які фінансуються з державного або місцевого бюджету – 25 грн. за 1 м.куб.
  4. Для підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, розташованих на території Дівичкіської сільської ради – 75 грн.за 1 м.куб.

Затверджений тариф для вивезення ТПВ вводиться в дію з 1 лютого 2021 року.

Цей тариф НЕ стосується осіб, що проживають у військовому містечку с. Дівичок!

Детальну інформацію щодо заключення договору з Комунальним підприємством, графіком вивезення та оплатою за надану послугу, можна дізнатися в старостинських округах Дівичківської громади.

Фото без описуРішення виконкому № 12-02 від 25.01.2021