Розчистка доріг громади від снігових заметів

Дата: 28.01.2021 09:43

З учорашнього вечора Переяславщину засніжило. Вже добу йдуть опади і Комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство» Дівичківської сільської ради працює в посиленому режимі.

Сьогодні техніка на дороги громади для розчистки снігових заметів виїхала, близько 4 ранку.

Дороги будуть чиститися у два етапи: спочатку щоби були проїзними, а потім для розширення проїзної частини.

Допомагають технікою і фермерські господарства, які здійснюють свою діяльність на землях ТГ. Завдячуючи співпраці сільської ради і очільників господарств, на дорогах наразі задіяно не мало снігорозчисних транспортних засобів, які охоплюють усі населені пункти громади.

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар запевнив, що ситуація на дорогах населених пунктів під контролем і всі дороги поступово будуть розчищені від снігу.

Розчистка доріг від снігу в селі Стовп'ягах