Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів з бухгалтерського обліку

Дата: 22.01.2021 15:27

Апарат виконавчого комітету Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності Дівичківської сільської ради.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію паспорта;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік;
  • копію трудової книжки;
  • автобіографію;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Вимоги до претендента на посаду.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

• Наявність громадянства України.
  • Ступінь вищої освіти відповідного напряму підготовки
  • Стаж роботи у фінансових органах державної влади або органах місцевого самоврядування з питань бюджету, фінансів та видатків не менше 2 років.
  •  Володіння комп'ютером – рівень досвідченого користувача, вміння користуватись оргтехнікою, досвід роботи з програмними пакетами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного документообігу.
  • Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння самостійно розв’язувати поставлені задачі, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, оперативність, вміння визначати пріоритети, уміння працювати в команді, навички управління та контролю, відповідальність.
  • Знання Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Бюджетного кодексу, Податкового кодексу, Кодексу законів про працю України, наказів Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України, національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, , нормативно – правових актів, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном (04567) 2-31-19.