Голова громади Олександр Слюсар привітав з 90-річчям жителя села Кавказ Миколу Омельяновича Юнашкевича!

Дата: 07.02.2021 12:55

Сьогодні, 7 лютого, свій поважний ювілей - 90 років відзначає житель села Кавказ Микола Омельянович Юнашкевич.

Привітати іменинника приїхали голова Дівичківської громади Олександр Слюсар, староста Стовп’язького старостинського округу Роман Кукса та начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення Ірина Музика. Від місцевого самоврядування, з нагоди свята, ювіляру вручили квіти та цінний подарунок.

Шановний Миколо Омельяновичу, від усього серця вітаємо з 90-річчям! Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!