У Дівичківській громаді продовжують боротися зі сніговими заметами

Дата: 09.02.2021 12:18

Протягом доби в Дівичківській громаді працює снігоприбиральна техніка.

До боротьби із сніговими переметами долучилися і фермерські господарства, без допомоги яких очистити дороги від навали було б не можливим.

Безперебійно працює й транспорт Комунального Підприємства «Житлово-комунальне господарства Дівичківської сільської ради».

З’їзди і підйоми між селами та на в’їздах до населених пунктів громади просипалися піщано-соляною сумішшю.

Спершу були прогорнуті центральні вулиці ТГ, наразі, техніка працює у вуличках та провулках віддалених від центру.

Голова громади Олександр Слюсар запевнив, що снігоприбиральна техніка буде працювати доти, доки не будуть розчищені всі дороги громади.

Висловлюємо вкотре вдячність фермерським господарствам, які приходять на допомогу в розчистці доріг:

У Стовп’ягах допомагають ФГ «Байрон Агро», ТОВ «Агротрейд груп»;

Дівички: СГ ТОВ «Ніка»;

У Єрківцях своєю технікою допомагають ФГ «Білоусько В.О.», ФГ «Бебешко В.І.»., ТОВ «Єрківці-2» та ФГ «Геркулес».

Ковалинські дороги від снігу розчищає депутат Дівичківської сільської ради Артем Видолоб СГ ТОВ «Тіволі Фюр» та ФГ «Бебешко В.І.».