У Переяславі та чотирьох селах можуть відключити світло: на яких вулицях і коли

Дата: 14.02.2021 20:48

У понеділок Переяслав та чотири села колишнього району можуть частково лишитися без світла. Його відключать у зв’язку з чисткою траси та технічним обслуговуванням.

У понеділок, 15 лютого, електроенергію можуть відключити в селах Пологи-Чобітьки, Єрківці, Дівички, Гайшин та у Переяславі у зв’язку з плановим технічним обслуговуванням та чисткою траси. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на ДТЕК Київські Регіональні Електромережі.

Світла може не бути з 9:00 до 16:00:

• у Дівичках (Дівичківська ТГ) — на вулицях Космонавтів, Леніна, Горького, Садовій, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубізькій, Перемоги, Молодіжній.
  • у Єрківцях (Дівичківська ТГ) — на вулицях Безіменній, Банній, Ферапонтова, Пасічній, провулку Механізаторів, Миру, Вербній, Садовій, Місячній, Культури, Південній, Широкій, Сонячній, Світлій, Заводській, Мисливській, Агрономічній, Огородній, Бригадній, Набережній, Уманській, Весняній, Дружби народів, Вишневій, Жовтневій, Польовій, Західній, Східній, Топольовій.