15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 15:41

Ця дата вибрана не випадково: 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала ця війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

15 лютого 2021 року виповнюється 32 роки із дня завершення неоголошеної війни.

Сьогодні, голова Дівичківської громади Олександр Слюсар взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника полеглим в Афганістані в парку імені Григорія Сковороди міста Переяслава.

Також були покладені квіти до могили воїна-афганця, сержанта Валерія Андрійовича Москаленка, який похований в с. Ковалин.

Учасникам бойових дій на території інших держав, які проживають в Дівичківській громаді, була виплачена грошова допомога.