A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Державна прикордонна служба України запрошує громадян на військову службу за контрактом

Дата: 17.02.2021 11:12
Кількість переглядів: 265

16 лютого 2021 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентаціяв режимі он-лайнОкремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби Українидля безробітних та шукачів роботи.

Під час проведення презентації представник роботодавцязазначив, що триває набір претендентів на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 45 років на військові посади сержантського та старшинського складу.Також ознайомивучасників заходу про умови та терміни проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі, професії, що потребують укомплектування (інспектор прикордонної служби, фельдшер групи логістики, водій автотранспортних засобів, старшина роти, заступник командира взводу та інші)основні вимоги до кандидатів, розмір грошового забезпечення, соціальний пакет.

 


 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11 телефони для довідок (04567)51682, (04567)51754

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора