Єрківецька амбулаторія отримала комплекс для телемедицини!

Дата: 18.02.2021 11:53

Днями директор Єрківецької амбулаторії, сімейний лікар В’ячеслав Святенко продемонстрував голові громади Олександру Слюсарю оснащення для здійснення телемедицини, яке було придбано в рамках державної програми «Доступна медицина» на умовах спів фінансування обласного та місцевого бюджетів.

Програмно-апаратний комплекс для телемедицини вартує близько 109 тис.грн.

В невеликій валізі вміщується наступне комплектування: дерматоскоп, спірометр, електрокардіограф і вимірювач артеріального тиску з необхідними комплектуючими. Також є інфрачервоний термометр і пульсоксиметр.

Окрім цього в комплект входить планшет із блоком живлення, який має змогу підключення до мережі Інтернет, що дасть змогу сімейним лікарям оперативно надавати інформацію про стан пацієнта вузькопрофільним спеціалістам, які також працюватимуть за програмою «Доступна медицина».