З 24 лютого, тобто вже з наступної середи, Україна повернеться до моделі адаптивного карантину з впровадженням рівнів епідеміологічної небезпеки

Дата: 18.02.2021 15:42

Друзі, з 24 лютого, тобто вже з наступної середи, Україна повернеться до моделі адаптивного карантину з впровадженням рівнів епідеміологічної небезпеки. Відповідне рішення вчора ухвалив

Кабінет Міністрів України

. Тож хочу пояснити, що це означатиме саме для Київщини.

Життя в нашій області залежатиме від епідемічної ситуації.

Важливий нюанс полягає в тому, що тепер ми маємо берегтись не лише від коронавірусу, а й від грипу та ГРВІ, оскільки розпочався новий епідемічний сезон цих хвороб. Проте одразу зазначу: якщо кожний із нас докладе зусиль, жорстких обмежень можна буде уникнути.

Отже, рівні епідемічної небезпеки будуть визначатись на підставі таких ключових критеріїв:

??захворюваність на грип і ГРВІ;

??заповненість «ковідних» ліжок;

??динаміка госпіталізації;

??охоплення тестуванням осіб із підозрою на коронавірус.

На підставі цих показників в області і будуть вводитись певні обмеження. Детальніше про рівні епідеміологічної небезпеки та карантинні заходи, які вони передбачають, можна почитати за лінком: https://bit.ly/2OKbpXL.

Підводжу підсумок: усе залежить від того, наскільки ми будемо відповідально ставитись до свого здоров’я.

Тож закликаю всіх бути відповідальними та дотримуватись основних протиепідемічних норм.

Бережіть себе та своїх рідних!