У Переяславі та п’яти селах можуть відключити світло

Дата: 22.02.2021 15:00

У вівторок Переяслав, Гланишів, Дем’янці, Ковалин, Єрківці та Соснова можуть лишитися без світла. Його відключать у зв’язку з чисткою траси.

У вівторок, 23 лютого, електроенергію можуть відключити в Переяславі та селах Гланишів, Дем’янці, Ковалин, Єрківці та Соснова у зв’язку з плановою чисткою траси. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на ДТЕК Київські Регіональні Електромережі.

Світла може не бути з 9:00 до 17:00:

• в Єрківцях (Дівичківська ТГ) — на вулицях Польовій, Жовтневій, Сонячній, Ферапонтова, Пасічній, Зоряній, Набережній, Озерній, Новій, Горького, Східній, Березовій, Мисливській, Місячній, Миру, Весняній.
  • в Ковалині (Дівичківська ТГ) — на вулицях Центральній, Гірській, Хвойовій, Артюхова, провулку Москаленка 1, Польовій, Москаленка, Каласовка, провулку Москаленка 4, Хутірській, провулку Москаленка 5, провулку Москаленка 2, провулку Москаленка 3, Садовій, Дригучій, Ковалинській, Поліській, Дружби, Солов’їній, Шевченка, Шкільній, Новомирській, Молодіжній.
  • у Соснові (Студениківська ТГ) — на вулиці Новомарківській.
  • у Переяславі — на вулиці Набережній.
  • з 8:00 до 17:00:

• у Гланишеві (Переяславська ТГ) — на вулицях Жовтневій, Першотравневій, Польовій, Береговій, Будівельній, Перемоги, Набережній, Леніна, Весняній.
  • у Дем’янцях (Переяславська ТГ) — на вулицях Шкільній та Озерній.