Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КИЇВЩИНА СТАЛА П’ЯТОЮ В УКРАЇНІ ЗА ОБСЯГОМ ПРЯМИХ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Дата: 22.02.2021 22:33
Кількість переглядів: 295

Фото без опису

Програма Президента України «Велике будівництво» у 2021 році бере курс на довгострокові інвестиції в інфраструктуру. Цьогоріч вона буде розширена на такі напрями, як доступне іпотечне кредитування та фінансовий лізинг, розбудова регіональних авіахабів, створення державного авіаперевізника, розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів, ремонт і розбудова доріг та соціальної інфраструктури.

Про плани «Великого будівництва» на 2021 рік розповів у понеділок, 22 лютого, на форумі «Україна 30» заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

«В цьому році важливо не тільки витрачати державні кошти чи кошти Дорожнього фонду, ми плануємо залучати закордонні інвестиції – це і кредитні кошти, і фондові ринки. Хочу зробити акцент, що ми шукаємо шляхи, як збільшити інфраструктурні інвестиції в Україну – і це буде зроблено вже цього року», – наголосив Тимошенко.

На важливості залучення інвестицій для регіонального розвитку неодноразово наголошував і очільник Київщини Василь Володін.

Зокрема він зазначив, що за обсягом прямих іноземних інвестицій Київська область займає п’яте місце серед областей. При цьому, згідно з даними Національного банку України, обсяг інвестицій в економіку регіону лише за дев’ять місяців минулого року склав 1993,6 млн дол. Це на 10,5% більше в порівнянні з показником за весь 2019 рік.

«Покращення інвестиційного клімату Київщини – це один із пріоритетів роботи команди облдержадміністрації. Це так важливо тому, що залучення нових інвесторів дозволяє забезпечувати наших людей роботою. Відтак у минулому році ми розпочали реалізацію трьох нових інвестпроєктів на суму 154 млн євро, що передбачає створення 1200 нових робочих місць», – додав Василь Володін.

Нагадаємо:

Повідомляє пресслужба Київської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора