Нарада з перевізниками

Дата: 23.02.2021 10:28

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар зустрівся із підприємцями, що здійснюють перевезення на території Дівичківської сільської ради.

Участь у нараді взяли участь заступник сільського голови Григорій Карнаух, керуюча справами виконкому Ольга Коломієць, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Олена Дузь, спеціаліст із соціальних питань Наталія Фещенко. Запрошені були директор ПП «АвтопасЛайн» Олександр Пасічник та представник від перевізників, що здійснюють рейси до станції метро «Чернігівська» Олександр Чабан.

Обговорювали питання регулярності рейсів як по громаді, так і до Києва, а саме відправлення автобусів, відповідно до затвердженого графіка КОДА. Голова громади Олександр Слюсар зазначив на надходження до сільської ради численних скарг на перевізника. Олександр Пасічник (саме ПП «АвтопасЛайн» обслуговує відповідний маршрут) пообіцяв, що з березня відновиться розклад руху автобусів, затверджений КОДА.

Окрім цього обговорили питання пільгового проїзду. Було вирішено з квітня 2021 року впроваджувати систему талонів.

Детальніше про графік руху автобусів та про пільговий проїзд буде повідомлено на офіційному сайті громади.