У Публічній бібліотеці села Єрківці діє інформаційний перегляд «26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя»

Дата: 24.02.2021 09:20

Сім років тому в Криму сталися події, які принесли біду й нещастя мешканцям усього півострова – влада Російської Федерації окупувала автономію у складі України. Такі дії вважаються початком російської агресії на території нашої держави.

Саме 26 лютого 2014 року  перед будівлею Верховної Ради Криму пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

Боротьба за повернення Криму ? це боротьба проти свавілля. Крим був украдений Росією в України силовим шляхом.

Крим – це Батьківщина українців і кримськотатарського народу, які по праву є господарями своєї землі.

До цієї події у Публічній бібліотеці села Єрківці діє інформаційний перегляд «26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

З викладеного матеріалу можна зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми – єдина країна! Незважаючи на всі негаразди усі ми прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.