Дата: 25.02.2021 15:09

25 лютого з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладачки та громадської діячки у бібліотеці села Дівички проведено літературний захід "Леся Українка - славна донька України". На захід були запрошені учні 8 класу Дівичківського НВО, класний керівник Демчук Т.І. Під час заходу дітей було ознайомлено з життєвим та творчим шляхом письменниці, зачитувалися цікаві факти з життя поетеси.
   Метою заходу є розширення знань учнів про Лесю Українку, ознайомити з відомостями про дитинство та ранню творчість письменниці, викликати почуття гордості за велику силу волі і нескореності у важких ситуаціях, виховувати повагу до безсмертного імені Леся Українка.