"На екскурсію до будинку де живе книга" заходи у бібліотеці села Дівички

Дата: 04.03.2021 11:36

Фото без описуФото без описуФото без опису

4 березня до Дівичківська сільська бібліотека "На екскурсію до будинку де живе книга" завітали учні 4 класу Дівичківськe НВО “ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО” Дівичківської сільської ради, класний керівник Петрик С.В.

Мета екскурсії розповісти про спілкування з книгою; практично ознайомити із поняттями "бібліотека", "бібліотекар", "читач"; розвивати пам'ять, мислення, уяву; виховувати почуття поваги та шанобливого ставлення до книги, бажання читати та відвідувати бібліотеку.

З нагоди відзначення 24 лютого 235 річниці від дня народження Вільгельма Грімма, відомого німецького казкаря у бібліотеці було проведено вікторину на знання казок братів Грімм "Подорож сторінками казок братів Грімм" також зачитувалися казки відомих письменників.

Підготувала завідувач бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.