Відбулося 5-те позачергове засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради

Дата: 09.03.2021 11:01

Сьогодні, 9 березня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради. Участь у його роботі взяло 9-ть із 10-ти членів, головував на засідання сільський голова Олександр Слюсар.

Члени виконкому розглянули наступні питання порядку денного: «Про затвердження  зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва в Ковалинському навчально-виховному об’єднанні  «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти » Дівичківської сільської ради за адресою: Київська обл., с. Ковалин, вул. Шкільна,2»; «Про затвердження  Порядку  організації  та проведення закупівель у Дівичківській сільській  раді»; «Про внесення змін до складу  експертної комісії  Дівичківської сільської ради та її виконавчих органів» та одне питання щодо зміни поштової адреси.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті громади http://divychkivska.gromada.org.ua/