Онлайн марафон "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"

Дата: 10.03.2021 14:39

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн марафоні "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"

Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання "Ким ти хочеш бути?" Тоді Вам до нас!

На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі з практикуючими тренерами і психологами.

Онлайн марафон стартує з 10 березня 2021 року .

Організатори марафону: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (кафедра менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти факультету педагогічної освіти, менеджменту та мистецтва, Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвиткуінтегральне лідерство», Київський обласний центр зайнятості) спільно з Переяслав-Хмельницькою міськрайонною філією КОЦЗ.

Основна мета проєктудопомогти Вам з професійним самовизначенням та актуалізувати приховані внутрішні ресурси.
 Спікери: науково-педагогічні працівники університету, сертифіковані тренери, представники бізнесу та державних установ допоможуть:
 - відшукати свій внутрішній потенціал,
 - навчать трансформувати мрії у цілі,
 - подолають невпевненість та страхи, які заважають професійній
 самоактуалізації;
 - зорієнтують у різноманітті професій;

Тож, вже наступної середи о 18.00 долучайтеся до он-лайн вебінару на тему: «Професіяце МІЙ вибір», який проведе кандидат психологічних наук та тренер Марина Хараджи.

Прямі ефіри відбуватимуться у закритій групі Фейсбук
 Для участі в онлайн марафоні «Профлайфхак або як обрати професію
 майбутнього» приєднуйтеся у групі та заповнюйте Гугл форму
 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА! Чекаємо на Вас!

Бачити меншеФото без опису