A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Безробітних громадян Переяславщини інформували про актуальні питання пенсійного забезпечення

Дата: 15.03.2021 11:16
Кількість переглядів: 538

   

 

   12 березня 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості в черговий раз був проведений інформаційний семінар для безробітних осіб передпенсійного віку на тему: «Законодавчі вимоги для призначення пенсії. Легалізація зайнятості та електронні сервіси ПФУ».

   Начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян  ГУ ПФУ у Київській області Тетяна Бугай детально розповіла присутнім про негативні наслідки отримання заробітної плати в «конверті», наголошуючи, що працівники, які погоджуються на тіньові заробітки, не набувають страхового стажу, необхідного для  призначення  пенсійних виплат.         Рекомендувала контролювати сплату страхових внесків роботодавцем у реєстрі застрахованих осіб за допомогою онлайн-сервісів Пенсійного фонду України: СМС-інформування та Веб-порталу електронних послуг. Також ознайомила присутніх зновою послугою – автоматичне призначення пенсії через особистий електронний кабінет на В  Веб-порталі е-послуг Пенсійного Фонду України. Наголосила, що за допомогою Веб-порталу електронних послуг кожен громадянин може подавати документи на призначення/перерахунок пенсії у зручний для нього час дистанційно без відвідування сервісного центру.

   Слід  зазначити, що проведення таких інформаційних  заходів серед безробітних громадян, значно підвищує  їх обізнаність щодо  послуг, новацій  та   реформ у  пенсійному забезпеченні та легалізації зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора