Дівичківська громада покращує свої показники у рейтингу заможності громад України!

Дата: 16.03.2021 15:18

Нещодавно в Інтернет-виданні «Київвласть» вийшла стаття «Проєкт “Децентралізація”: Київщина втрачає першість у рейтингу заможності громад»

У статті, зокрема, мова йде про те, що громади Київщини, які посідали перші місця у рейтингах фінансової спроможності, за минулий рік втратили свої позиції.

Такі висновки автор статті зробив на основі публікації прес-центру ініціативи «Децентралізація», де було опубліковано рейтин фінансових показників територіальних громад по всій Україні за 2020 рік, що об»єдналися з 2014 по 2019 роки.

Експерти програми “U-LEAD з Європою” та SKL International проаналізували за вісьмома показниками місцеві бюджети 872 громад, які згрупували за критеріями чисельності населення у п’ять груп.

Враховувалися доходи та видатки на одного мешканця, утримання апарату, дотаційність бюджету та витрати на заробітну плату і, звичайно, загальні капітальні видатки бюджету.

Щодо показників та місця в рейтингу Дівичківської громади, то у групі серед 288 громад з чисельністю до 5 тис. осіб, ми посідаємо 12-ту позицію, у позаминулорічних рейтингах (2019 рік) – 34-ту позицію.

Детальніше ознайомитися зі статтею можна за посиланням: https://kievvlast.com.ua/text/proekt-detsentralizatsiya-kiivshhina-vtrachae-pershist-u-rejtingu-zamozhnosti-gromad?fbclid=IwAR3ZM_xOdBnZONTUH-A4dKJZAyd5NuJnT9uRE8QwFq7_3uX_EgEBcY64cE8