У багатоповерхівках військового містечка встановлюють нові металеві двері.

Дата: 24.03.2021 15:34

Як повідомляється на сторінці у Фейсбуці голови Дівичківської громади – у багатоквартирних житлових будинках, що розташовані у військовому містечку с. Дівичок, розпочали встановлювати нові металеві двері.

«Ще на початку своєї каденції я  дав завдання працівникам житлово-комунальної сфери закласти кошти і навесні замінити двері в під’їздах житлових будинків, що розташовуються у с. Дівички (військове містечко).

Роботи із заміни старих вхідних дверей на металеві вже розпочалися. І, як обіцяють виконавці робіт (ФОП "Пагер І.І.") - повинні закінчитися вже за місяць.

Загальна вартість з демонтажу, встановлення та, безпосередньо, ціна металевих дверей становить 8 тис.500 грн.» - зазначається у дописі на сторінці голови Громади  Олександра Слюсаря.