У ДІВИЧКАХ ВСТАНОВИЛИ НОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Дата: 30.03.2021 15:41

Наприкінці 2020 року до голови Дівичківської громади Олександра Слюсаря звернулися з листом жителі села Дівичок з проханням встановити дитячий майданчик.

Сьогодні, 30 березня, прохання молодих матерів було виконано.

На дитячому майданчику, який встановили поблизу будинку культури села Дівичок, вже є перші відвідувачі.

Роботи зі встановлення та облаштування гірки та ігрових елементів виконувало Комунальне підприємство Дівичківської сільської ради, вартість усіх конструкцій обійшлася місцевому бюджету, майже в 50-т тисяч грн..

За словами голови громади Олександра Слюсаря територію, де встановлено дитмайданчик, буде огороджено декоративним парканом та здійснено благоустрій території, щоби маленьким мешканцям громади було комфортно та безпечно проводити свій час.