A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДО УВАГИ ПОШУКАЧІВ РОБОТИ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ!

Дата: 05.04.2021 10:20
Кількість переглядів: 320

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про наявні актуальні вакансії у ПрАТ «Вентиляційні системи». Місце проведення робіт м. Боярка, Києво-Святошинський район.

    ПрАТ «Вентиляційні системи» - компанія з багаторічним досвідом, яка пропонує широкий асортимент сучасного вентиляційного обладнання для вирішення будь-яких завдань у галузі вентиляції.

     Працевлаштування на підприємстві відбувається згідно чинного законодавства, крім того працівникам надається корпоративне харчування, безкоштовне медичне страхування, забезпечення спецодягом і засобами захисту, здійснює довіз працівників власним транспортом до місця роботи, є гуртожиток(робітничий хостел). На деяких посадах є можливість працювати вахтовим методом (по 2 тижні). Післяпроходженнямедичногоогляду, роботодавецькомпенсуєпрацівникувитрати за йогопроходження.
    На сьогодні підприємство активно розвивається, створює нові робочі місця, і у зв’язку з цим, є потреба в укомплектуванні вакансій за такими спеціальностями та професіями:економіст, інженер–технолог, інженер з нормування праці, інженер-електронік, майстер цеху, ливарник пластмас, вантажник, складальник виробів з пластмас, слюсар-електромонтажник, маляр-штукатур, тесляр та інші.

 

 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11 телефони для довідок (04567)51682, (04567)51754, (04567)51649

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора