ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ!

Дата: 07.04.2021 14:12

?Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги.

?Згідно вищевказаного Порядку з 1 квітня 2021 року виплата допомоги на поховання, суми пенсії недоотримані у зв’язку із смертю пенсіонера будуть здійснюватися виключно через банківські установи, з якими Пенсійним фондом укладено договори на здійснення відповідних операцій (згідно переліку).

?Виходячи з вищевикладеного при зверненні до органів Фонду для отримання допомоги на поховання або недоотриманої пенсії до документів, що ідентифікують заявника, та документів про смерть в обов’язковому порядку необхідно надавати довідку про реквізити банківського рахунку, відкритого на особу, що звертається за отриманням послуги.

1. ПАТ “ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ”

2. ПАТ “РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”

3. ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

4. ПАТ “ЮНЕКС-БАНК”