Карнтин у Дівичківській громаді продовжено до 23 квітня!

Дата: 12.04.2021 13:59

Відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС Дівичківської сільської ради, яке було прийнято на основі Протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09 квітня 2021 року, карантин на території Дівичківської громади і на Київщині загалом, продовжено до 23 квітня 2021 року.

Це рішення було прийняте у зв’язку з постійним зростанням захворюваності на коронавірусну хворобу.

Відповідно до Протоколу № 17 від 09 квітня 2021 року комісії ТЕБ та НС Дівичківської сільської ради, на території громади діятимуть обмеження «червоного рівня» небезпеки, прийняті на загальнодержавному рівні.

Заклади дошкільної та загальної середньої освіти продовжують навчатися дистанційно.

Шановні жителі громади! Дотримуйтеся протиепідемічних заходів. По-можливості залишайтеся вдома і не відвідуйте місця масового скупчення людей!

Не за бувайте, що нині передбачена вимога перебувати у масці або респіраторі в місцях загального користування!

Бережіть себе та своїх рідних!