Безробітних Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості навчали фінансової грамотності

Дата: 15.04.2021 11:22

14 квітня 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний вебінар для безробітних на тему: «Фінансова грамотність».

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і оподаткування Оксана Перчук та кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Інна Макарчук розповіли учасникам заходу, про значення фінансової грамотності, основні помилки фінансово неграмотних людей, основні види банківських послуг для населення та для підприємств, а також розповіли, що таке інвестиції і чому вони потрібні, про альтернативні види інвестицій в сучасній економіці та про способи її отримання.

Участь безробітних у вебінарах з фінансової грамотності допомагає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності, та й просто допомагає побудувати міцний фундамент, на якому можна планувати подальше життя.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54