У закладах освіти Дівичківської сільської ради карантин продовжено!

Дата: 16.04.2021 12:27

Сьогодні, 16 квітня 20201 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради, на якому головував сільський голова Олександр Слюсар.

На порядку денному було питання щодо продовження тимчасового призупинення освітнього процесу та переведення на дистанційну форму навчання здобувачів освіти Стовп»язькогго НВО, Ковалинського НВО, Дівичківського НВО, Єрківецького НВО. З цього питання доповідала начальник відділу освіти та охорони здоров’я Наталія Шаблієнко.

Заслухавши інформацію начальниці щодо ситуації із захворюваністю працівників та дітей на території Дівичківської громади, відповідно до Протоколу № 18 комісії ТЕБ та НС від 16.04.2021 року, було вирішено:

• Продовжити призупинення освітнього процесу в закладах освіти – закладах дошкільної освіти Дівичківської сільської ради з  19 квітня по 23 квітня 2021 року (включно)

Протокол комісії ТЕБ та НС № 18_1 сторінка

Протокол комісії ТЕБ та НС № 18_2 сторінка