17 квітня Український день навколишнього середовища (День довкілля)

Дата: 16.04.2021 13:37

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України "Про День довкілля".
Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.
У Дівичківській сільській бібліотеці організовано онлайн-перегляд літератури "Збережемо довкілля - подбаємо про майбутнє" де представлено літературу на тему екології та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. А доповнюють перерляд літератури малюнки наших постійних читачів Митрофаненко Валерії, Сергієнко Дарії, Слюсаренко Олі та Бруцької Каріни, які взяли участь у Міжнародному конкурсі екоплаката у рамках Міжнародного проєкту "ЕКОКУЛЬТУРА".