ВІДБУЛОСЯ 9-ТЕ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.04.2021 15:27

20 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провів сільський голова Олександр Слюсар.

На засіданні було присутні 7 із 10-ти членів виконкому.

На порядку денному були наступні питання :

«Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва»; «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт приміщень будівлі Єрківецького старостату в який розміщена Публічна бібліотека Дівичківської сільської ради,  за адресою: вул.. Ферапонтова, 7, с.Єрківці», Переяслав-Хмельницький район, Київська область»; «Про затвердження плану заходів  щодо реалізації Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2022 року на території Дівичківської сільської ради»; «Про створення робочої групи по контролю за ходом підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року підприємства ЖКГ «КП Дівичківської сільської ради» та об’єктів соціальної сфери»; «Про  утворення комісії з обстеження об’єктів та споруд, що знаходяться на території Дівичківської сільської ради»; «Про внесення змін до рішення № 164 від 15.11.2018 року «Про затвердження Положення про Комісію з питань захисту прав дитини та її складу» (зі змінами); «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»; «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дівичківської сільської ради № 24-02 від 15.12.2020 «Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради» (зі змінами)»; «Про створення постійної діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Дівичківської сільської ради Київської області»;  «Про надання згоди Гнатенку Віталію Вікторовичу на переведення особового рахунку на квартиру»; «Про присвоєння окремих поштових адрес новоутвореним об’єктам нерухомого майна гр. Слюсаря Анатолія  Васильовича, що утворилися в результаті поділу в урочищі «Трубайлівка» по вул. Кузнєцова, 2Е/1, Дівичківської сільської ради Київської області».

Окрім цього було розглянуте питання Опіки та піклування.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті громади.