35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 25.04.2021 17:15

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу….

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші.

Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

В рамках відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, до вашої уваги публікації про учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та фото переселених жителів, що проживають на території нашої громади.

Фото-матеріали зібрані працівниками культури Дівичківської громади.